samochód do wynajęcia Kraków lotnisko

Wyjeżdżasz na wakacje bądź w podróż firmową do innego miasta lub też kraju? Na miejscu chcesz zwiedzić jak najwięcej, transportując rodzinę lub ewentualnie wspólników do pobliskich miast?

samochody do wynajęcia Kraków lotnisko

Kiedyś jedynym dobrym rozwiązaniem byłyby taryfy lub też prywatny transport – dzisiaj o dużo lepszą i tańszą opcją są wypożyczalnie samochodów, jakie szturmem zdobyły serca amerykanów oraz pomału przekonują do siebie także europejczyków, w tym również polaków.
Coraz to więcej ofert polskich wypożyczalni aut uwidocznia, że potrzebujemy samochodów w określonym czasie. Co więcej, wypożyczalnie aut stają się standardem nie tylko dla podróży firmowych, niemniej jednak także do tych prywatnych, kiedy potrzebujemy szybkiego i nieograniczonego transportu w danym rejonie.

wypożyczalnia Mays Kraków

Koszty najmu samochodu
Przejdźmy wobec tego do meritum – jakie są wydatki najmu auta? To zależy od tego, które auto pragniemy wypożyczyć i na jak długi okres. Wyruszając na dwutygodniowe wczasy, warto pomyśleć o najmie na pełen okres urlopu. Z jakiej przyczyny? Bo najem tylko na parę dni może być dużo droższy aniżeli najem na tydzień czy też dwa tygodnie. Ta norma dotyczy nie tylko wędrowców, jednakowoż też przedsiębiorców, którzy potrzebują aut podczas podróży służbowej.
Na cenę ma także wpływ rodzaj samochodu. Bogata w akcesoria limuzyna będzie dużo droższa niż zwykłe rodzinne auto (jakie też nie musi być pozbawione wygód typu klimatyzacja lub fotelik dla dziecka, który coraz częściej jest w domyślnym wyposażeniu). Nie zmienia to jednak faktu, że wypożyczalni wozów jest tak wiele, że musiało to odbić się na cenach – mniejszych cenach dla Klientów.